| licdawq55 a întrebat:

mie mi-ar placea sa particip la concursuri de cantat pentru ca imi fac singur melodiile rap si mi place sa cant si as vrea sa repet acasa sa vad cum suna pe un instrumental etc. Si as vrea sa stiu ce e mai potrivit sa mi iau acasa sa repet. un sistem karaoke sau ce? va rog ajutati-ma dau funda. happy

1 răspuns:
| Eduard619 a răspuns:

Ar fi bine intai sa te duci la un profesionist sa vezi daca ai voce iar apoi el te va lamuri cu mai multe.