| anonim_4396 a întrebat:

Nu am mai invatat de 4 ani de zile, acum cu facultatea am de invatat 2 carti de sute de pagini, neaparat. Nu imi vine deloc sa le invat da e cam obligatoriu. Cum sa fac sa prind curaj sa ma apuc de ele, mai am 3 saptamani. trebuie sa invat cam nin -stop cred.

Răspuns Câştigător
| tp a răspuns:

Pai bea ceva energizant sa vezi ce energie o sa ai ca toti studentii si gandeste-te sunt 3 saptamani, toti studentii trec prin asta. In plus peste aceste saptamani daca treci cu bine de examen o sa te recompensezi cu un chef de chef. Sa vezi ce pofta o sa ai!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci facem asa. 300 #1 + 300 #2 = 600 pg = 1 saptamana munca la greu sau 2 weeks mai relaxat. daca vrei le inveti daca nu, atunci nu. ce e asa greu?

Răspuns utilizator avertizat
| Anerol a răspuns:

E naspa daca n-ai invatat la timp. Incearca sa le citesti si gandeste-te ca e o carte pe care ai fi vrut s-o citesti. Trebuie sa-ti ramana ceva in cap.