| Serban_Albu_1994 a întrebat:

Nu intreb pentru mine ci pentru baiatul unei cunostinte care in curand va trebui sa aplice pentru Academia de Politie. Vreau sa stiu daca faptul ca are strungareata ii poate crea problem la acel examen medical.Am incercat si eu pe acolo in tinerete si numai nasoale pe acolo.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca va avea probleme dar precis o poate spune doar comisia medicala.

| Serban_Albu_1994 explică (pentru Ioandelasal):

Eu nu inteleg o chestier.De ce ar pica pentru un nimic de genu.Acum 20 de ani cand am dat eu acolo(nu am luat)am vrut sa I dau in judecata pentru abuz in serviciu.bai nene vizita medicala in mod noral verifica doar buna functionare nu si aspectul. oricum e o facultate lina de pile si mofturi

| Ioandelasal a răspuns (pentru Serban_Albu_1994):

N-am spus ca ar pica, dimpotriva, am spus ca nu cred ca vor fi probleme.