| Andrei9955 a întrebat:

nu stiu ce sa fac eu am facut 1 an si jumatate fotbal si am fost portar si daca ar fi sa dau in liceul sportiv as putea? ca parca era sa ai 2 ani sau ceva gen si daca ar fi sa mearga ce probe ar trebui as dau eu acum nu mai joc nicaieri dar o sa ma reapuc peste o saptamana

3 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Trebuie sa faci un sport. Fiecare sportiv va da test la ramura pe care o face. Cel mai bine e sa te inscri la un sport.

| Andrei9955 explică (pentru Miauti):

Pai acum ma reapuc dar nu am 2 ani asa cum auzeam eu am fost portar

Răspuns utilizator avertizat