| Mihai_Katalin_1996 a întrebat:

Salut,TPU! Nu stiu la ce facultate sa dau. Ma tenteaza pshiologia. Ce trebuie sa fac? Pe cine sa intreb de aceasta facultate...? Nu cunosc prea bine detaliile, facultatile.

2 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Pt la anul, probabil S-a terminat admiterea. In ce oras? Daca e Buc, gasesti info aici. https://fpse.unibuc.ro/ Trebuie sa inveti cam tot manualul de clasa a 10a, vei avea interviu si proba scrisa, Mai sunt la Iasi, acolo se poate invata si in weekend, iar la Cluj sunt niste programe masterale f tari, poti lucra in politie, daca te vei stabili acolo pentru facultate.

| Sonia822 a răspuns:

A, va nu poti lucra in politie, ca ai poza cu un interlop. E ala din poza ta tiganul? Lasa, nu-i de tine, mergi la o particulara.