| Mihaela2710 a întrebat:

happy Nu stiu la ce facultate sa merg... Sunt foarte buna la mate, da sunt stralucita si la biologie si-mi place anatomia la nebunie. Ma pricep la desen si cant la chitara. Nu-mi place sportul. Imi place sa lucrez cu oamenii si sunt indemanatica (am maini, degete si picioare lungi, asa-i felul meu de cand am fost mica). Dar sunt si dezordonata (foarte!)... Si pot sa fiu foarte convingatoare daca vreau. HELP! puppy dog eyes
P.S. Universitatea si facultatea de litere ies din discutie!

Răspuns Câştigător
| deadwillow a răspuns:

Mbooon. Medicina zic si eu, desi din moment ce-ti place sa desenezi ai putea alege si arhitectura, dar este una din facultatile grele si care necesita ceva cursuri de pregatire inainte.

4 răspunsuri:
| karsivan a răspuns:

Medic stomatolog ce zici?

| stpu a răspuns:

Sper ca n-ai 14 ani si deja te gandesti la facultate laughing
Daca ai 18 ani si nu stii ce facultate sa alegi... cred ca ai o problema a carei rezolvare se afla doar la tine.
Facultatea e ultima carte pe care o poti juca pentru a-ti construi viitorul mult dorit si visat.

| BogdanVasc a răspuns:

Poti sa te faci profesoara daca nu crezi ca esti prea profesionalista pentru a fii mai presus. Sau daca nu, medic.

| Mihaela2710 explică:

Fara profesor(universitate)!