| Virusul1234 a întrebat:

Pariez pe site-ul gamebookers, dar nu inteleg ceva la pariu tip sistem si anume sistem patent(7 pariuri). Va rog sa imi explicati cat mai detaliat pentru ca nu inteleg. Ofer funda pentru cel mai detaliat raspuns.

2 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Complicat...
Intr un sistem patent, se pun 3 pronosticuri (3 meciuri) din care se vor forma 7 pariuri! Un pariu unic de pronostic, trei pariuri combinate de doi si un pariu combinat de trei. Ca sa obtii un castig, ceva banuti, ai nevoie de cel putin un pronostic corect (castigul ar fi unul mic)! Valoarea câstigurilor depinde de numarul pronosticurilor corecte!
Dar nu are rost sa te complici cu un astfel de pariu, daca nu stapanesti foarte bine!
In general se joaca cote mari, la un asa sistem... dar repet nu are rost, daca esti incepator!

| navigator10 a răspuns:

Pentur mai multe informatii despre pariuri iti recomand site-ul http://strategiipariuri.com/.