| TheWisest a întrebat:

Pe voi ce va tine motivati sa continuati sa faceti un lucru de care v-ati apucat? Sau ce credeti ca este necesar pentru o persoana sa ramana motivata dupa ce incepe un nou lucru pe care si l-a propus?

2 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Eu zic prima oara trebuie sa iti placa ce vrei sa faci si daca e ok pentru tine tot repeti zi de zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi caut persoane care fac lucrul ăsta. Și mă gândesc uneori la persoanele pe care eu le apreciez! Părinți, cântăreți etc.winking