| Sachiroo a întrebat:

Salut, TPU! Pentru a pune mai multe idei în aplicare, ca să cresc pe Tik Tok, mi-am făcut mai multe conturi. Dar ulterior, am realizat că Tik Tok poate înregistra doar 8 conturi. Din acest motiv am pierdut accesul la un cont de peste 6.000 de urmăritori. Știți cumva dacă-l mai pot recupera?

2 răspunsuri:
| AlexandruContFacutLaMisto a răspuns:

Bun dar de ce ai vrea sa-ti cresti tik toku? Ai nevoie de faima, ai ego-ul care isi cere atentie si vrei sa vezi numere mari? Sau vrei sa faci cascaval? Daca vrei sa faci cascaval te anunt ca in ROMANIA nu merge sa-ti faci canale de tiktok monetizate, aa daca vrei sa cersesti si tu pe live-uri atunci merge.

| CristinaCrin a răspuns:

Se poate recupera contul doar daca mai ai acces la adresa de email folosita la inregistrare.