| Louys a întrebat:

Recent, eu si cu un prieten ne-am deschis un blog, in care ne expunem opiniile si perspectiva din care vedem societatea, ministerele, povestim intamplari, facem gaming, tutoriale si altele.

Este o idee buna? Parintii mei zic ca nu, si ca o sa fie consecinte.

Sa continuam?

6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Aveti grija cu ministerele, in rest, no problem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vad ce consecine ar putea sa fie laughing
Da, puteti continua

| dolceromania a răspuns:

Da continuați, dați adresa sa ne dam cu părerea.Ati voi raspunde sincer ce voi crede!

| Louys explică (pentru dolceromania):

O sa dau si adresa, dar acum incercam sa il personalizam.

| Louys explică (pentru dolceromania):

Aici este adresa(o sa il mai modificam):
https://doiamici.blogspot.ro/

| TimSem a răspuns:

Cine nu înțelege ceva, cataloghează acel lucru ca și „consecințe nefaste"!
Părerea mea este să faceți ce v-ați propus. Poate în timp chiar veți realiza ceva super în mediul online. Oricum, a face ceva de genul ăsta e mai bun decât a croșeta, lucru fără consecințe... happy