| deearrr a întrebat:

se fac acum 2 cursuri(de coafor si de maniciura),ambele imi plac si nu stiu pe care sa le fac, doar 1 pot alege.Care mi-ar fi mai rentabil?

3 răspunsuri:
| Madutzza98 a răspuns:

Eu as zice mai bine sa faci cursul de coafor. Pentru ca la manichiura nu e atat de rentabil, imagineaza-ti mereu sa trebuie sa lucrezi cu unghiile oamenilor si daca mai vine si unu/una cu niste maine de... laughing nu cred ca ar fi atat de bine.In schimb la coafor este foarte frumos, o sa trebuiasca sa incerci coafuri noi, faci coafuri mireselor etc si mai ales tie, poti in fiecare zi sa iti faci o cofura noua. Mie mi se pare mai bine la coafor decat la manichiura! Parerea mea

| anchidingabriela a răspuns:

Coaforul este destul de ok, insa manichiura este mai cautata in ziua de azi.asa ca mai bine manichiura

| Klaoody15 a răspuns:

Eu as alege in locul tau manichiura. Ustensilele de care ai nevoie nu sunt atat de scumpe si in plus poti profesa acasa pana iti gasesti un salon in care sa lucrezi sau chiar sa il deschizi tu. In schimb coafura necesita MULTE aparate, solutii si tot felul de minuni. Parerea mea happy