| alexionut45 a întrebat:

se merita sa fi bodyguard? Sau ce alte meserii s-ar potrivi pentru o persoana mai mare de statura?

4 răspunsuri:
| Angeli_Nicu_1947 a răspuns:

Depinde ce salariu ai in generar se merita

| Beebeeee a răspuns:

Cel mai rentabil ar fi sa iti gasesti un post la adaposturile astea de arme, salariile sunt foarte bune! Bafta!

| Lilia2000 a răspuns:

Salut! Bineinteles ca se merita..bodyguardul doar apara si salveaza vieti omenesti, ceea ce este foarte important...dezavantaj: o profesie periculoasa adica iti pui viata in pericol...referitor la ce alte profesii, se ia in calcul si cei place sa faca persoanei date, meseria trebuie sa fie pe plac aleasa.

| JIGHIRUS a răspuns:

De ce bodyguard? ca esti mare? alege frate o meserie care sa nu mori de foame! Jandarmerie, politie, pompieri.....si nu numai! sunt multe alte meserii! ti-ar placea sa stai prin bodegi, discoteci sa te bati cu toti nebunii? Iti dau un sfat: o sa ajungi la casa ta intr-o zi, alege ceva de viitor!