| Kw3rlin a întrebat:

se pare ca ma confrunt cu o problema: luni trebuie sa ma duc la probele sportive pentru liceul militar insa as vrea sa renunt deoarece nu sunt prea bun la matematica (sunt praf) deoarece la simulare la evaluarea nationala am avut nota 5. Voi ce ziceti sa continui sau...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Liceul militar se face carte serios. Si concurenta este mare. Dar nu pierzi nimic daca dai aceste probe. Te poti razgindi si dupa ele.