| Serginyo a întrebat:

Sper ca nu am gresit categoria. Am o intrebare legata de viitor... Daca imi pun un flesh sau un tatuaj pe corp este posibil sa nu ma mai pot angaja intr-o firma?

3 răspunsuri:
| FollowMeNow a răspuns:

Ar fi stupid, ce treaba au ei cu libertatea ta de exprimare si libertatea pe care o detii asupra corpului. Daca cineva iti refuza angajarea dintr-un asemenea motiv sa stii ca e spre binele tau, nu ai ce face cu asemenea oameni.
Desi daca ai tatuaje nu vei putea fi admis la academia de politie, insa in rest nu ai treaba cu toate astea ai grija ce ac foloseste cel ce te tatueaza!

| ryveenqq a răspuns:

Bunaaaa! Depinde unde il faci, asta in primul rand...cat de vizibil este. Iar in al 2-lea rand depinde la ce firma. Acum sa nu exageram cu un tatuaj ce iti acopera intregul chip, sa fi seriosi nici tu nu te-ai angajalaughing. In general conteaza firma, seriozitatea ei si in ce domeniu, insa nu te opreste nimeni sa iti faci unul care il poti acoperi sau nu se afla la vedere. Sper ca ti-am fost de ajutor

| Serginyo explică:

Dar in cazul unui flesh?