| Alecz_Alexandru_1992 a întrebat:

Spuneti-mi si mie la ce facultate sa ma duc in constanta sa fie de viitor adica sa fie cautata intotdeauna... idei?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Du-te la scoala vietii. Lol, auzi, facultate care sa fie cautata intotdeauna. Invata sa te adaptezi!

| Alecz_Alexandru_1992 explică (pentru KodrutZ):

Cand va aud cu scoala vietii mi se pare greata. Def scoala vietii pe santier in Italia Spania 1500 de euro pe luna din care ramai cu 500. medicina este un exemplu de facultate cautata intotdeauna.
daca nu dai un raspuns concret mai bine nu imi raspunde.

| KodrutZ a răspuns (pentru Alecz_Alexandru_1992):

Nu, deloc, nu ma refeream la asta prin scoala vietii. Vroiam sa spun sa ramii cu o minte deschisa si sa nu te cramponezi in meseria "x" ca gata, ai facut marea facultate de medicina si o sa fii medic pina la moarte(pardon, pensie).

| BiuL a răspuns:

Medicina, IT, farmacie, drept dar acolo in cta baza is chestiile cu navigatul, platforme petroliere.