| sakacobra a întrebat:

Stie careva un site de job-uri unde se cauta mai mult ingineri? Gen:bestjobs,hipo, ejobs sunt majoritatea pline de IT.Sau daca stiti pe undeva unde s-ar face ceva practica pe undeva ca fara experienta vad ca nu poti face nimic in ziua de azi.Multumesc!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista si stagii de practica pe bestjobs/ejobs. in general stagiile astea sunt anuntate pe la facultatile de profil de unde sunt recrutati studentii.