| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca la cursurile de agenti de securitate prezentarea la toate sesiunile e obligatorie? Au zis indivizii respectivi ca trebuie sa merg de 2 ori pe saptamana.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ca la orice scoala si la aceste cursuri trebuie sa respecti programul si sa-ti motivezi absentele.
In functie de regulamentul cursului s-ar putea ca sanctiunile sa fie mai aspre ca la elevi, inclusiv sa fie exmatriculat de la curs pe motiv de absente nemotivate.