| whiteboy1995 a întrebat:

sunt clasa a 12 a pot sa ma mut la sfarsitul semestrului la un alt profil? am inteles ca nu poti sa te muti in clasa a 12. este adevarat? Multumesc.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Printr-o cerere motivată la directorul școlii dar la începutul anului școlar, nu între semestre, tu mai ești și la sfârșitul liceului!
Pa, pa.

| AikkoxD a răspuns:

Nu poţi. În clasa a 12-a nu mai ai voie să te muţi nici măcar la altă clasă de acelaşi profil, în niciun caz la altul. Ghinion.