| MarikFTW a întrebat:

Sunt clasa a X-a la profilul mate-info. Stiu ca m-am trezit cam tarziu, dar vreau sa ma mult la profilul stiinte sociale, scoala a inceput de o saptamana, credeti ca mai este posibil sa ma mut, am colegi care s-au mutat vara asta, au dat niste diferente, long story. Doresc doar raspunsuri exacte de la oameni care au fost in situatia mea sau cunosc oameni care au fost in situatia mea. Multumesc si o zi placuta!

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Momentan nu se poate, trebuie sa astepti pana la vacanta dintre semestre.

| Y0nut7 a răspuns:

Nu se poate am incercat si eu... asteapta un semestru...

| drobota a răspuns:

Acum nu se poate, asteapta vacanta intersemestriala, mergi la liceul la care doresti sa te transferi si vezi daca daca ai loc.Ideea este sa nu aiba clasa numarul maxim de elevi. Daca ai ceva cunostinte pe la inspectorat e maI bine.Ai grija cu nota la purtate, atarna greu in balanta.Succes.