| anonim_4396 a întrebat:

sunt clasa a XII-a și mă gândesc ca după să urmez o Facultate de Drept fără frecvență și anume mă gândeam la Universitatea Danubius din Galați.Intrebarea este,merită făcută o astfel de facultate (nu vreau la zi),taxa de școlarizare trebuie plătită în fiecare an, ce nota îți trebuie la bac, mai dau admitere la fără frecvență, a mai făcut cineva această facultate? Aș fi recunoscător pentru fiecare informație oferită in legătură cu aceasta.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Universitatea Danubius din Galați.Intrebarea este, merită făcută o astfel de facultate "

orice adaos la educație/instruire e binevenit!