| Ilie_Mihai_1986 a întrebat:

sunt clasa. A8a si la anu ma duc la liceu.As vrea parea voastra.
Eu vreau la mate info dar un coleg zice ca liceul de economica este mai bun.
Care este mai bun va rogg.

4 răspunsuri:
| Voro a răspuns:

Mate-info este categoric mult mai bun ca economicul dar de asemenea, daca esti la un liceu bun de mate-info, ai de invatat.

| aXandra a răspuns:

Unde iti place acolo este cel mai frumos

| Nirvanaaa a răspuns:

Mate-info.La economic poti iesi contabil cu ASE sau lucrator comercial(casiera).La mate-info poti iesi cam tot ce doresti ..plus ca meseriile in IT sunt mai bine platite.

| Ilie_Mihai_1986 explică:

Ok. Va multumesc pentru raspunsuri