| anonim_4396 a întrebat:

Sunt elev in clasa a12- a si nu am nici o idee ce facultate asi putea sa aleg, imi place foarte mult sportul, dar majoritatea cunostintelor spun ca este egal cu 0 daca asi face facultatea sportiva...Voi ce spuneti? Ce oportunitati am dupa? Sau alte idei cu ce asi putea sa fac, tin sa mentionez ca nu sunt extrem de bun la matematica...
Multumesc pentru raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Anca95 a răspuns:

Buna!
Daca tie iti place foarte mult sportul urmeaza facultatea de educatie fizica si sport, nu te lua dupa gura lumii.O viata ai si daca nici in asta nu faci ce-ti place e cam naspa.
Faci o facultate de sport si apoi iti poti deschide o sala de fitness, kangoo jumps ceva.
Numai bine!

2 răspunsuri:
| ciprianitadoolcik a răspuns:

Ai pute opta si pentru o carierea in politie daca iti place sportu, iar daca iti place matematica ai mai multe oportunitati.

| BroascaCuElice a răspuns:

Păi dacă ție îți place sportul de ce să faci ce zic ei?
Până la urmă tu faci facultatea nu ei
Și decât să faci ceva ce nu îți place mai bine faci facultatea care îți place ție happy