| Magda2016 a întrebat:

SALUT TPU! Sunt in clasa a VII-a si nu stiu la ce liceu sa dau.As vrea la Octav Bancila la Iasi, dar chiar nu sunt hotarata pe deplin.Deoarece:1.Locuiesc in Barlad, dar am rude in Iasi 2. oare chiar ma pricep. Daca nu ma hotarasc pe actorie, nu prea am o idee fixa.Imi place romana,istoria,religia,biologia(zoologia si anatomia)avocat nu vrea,doctor nici atat,ma gandeam la arheolog, dar nu prea ma incanta ideea.VA ROG AJUTATI-MA URGENT! MERCI ANTICIPAT!

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Moldovencele sunt femei frumoase.

| Magda2016 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pe bune ce raspuns imi dai, da stiu, sunt MOLDOVEANCA!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Magda2016):

Si ce, te am jignit cu ceva, Magda?

| Magda2016 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu stai linistit! Doar sunt uimita de raspuns! O i-au ca un compliment si iti multumesc!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Magda2016):

Cu plăcere

| BogdanDediu a răspuns:

Du-te mai bine la Iasi ca nu prea ai ce face in Barlad in Iasi ai sansa sa ajungi cineva pe cand in Barlad...

| Magda2016 explică (pentru BogdanDediu):

Am o curiozitate, esti cumva din Barlad sau esti doar moldovean?
Merci pentru raspuns, ma mai gandesc cui ii dau funda!

| Caresshill a răspuns:

Pai in functie de ceea ce iti doresti sa devi, gandeste-te ce cerinte au locurile e munca, ce studi si ce ar merge, ce domeniu in viitor, si cautati un loc aproape de casa ta ca NICAIERI NUI MAI BINE CA ACASA!