| Florinbigl a întrebat:

sunt in clasa a12a si vreau sa dau la Scoala Nationala de Pregatire a Agentilor de Penitenciare am rezolvat de curand un test la istorie asemeni testelor de admitere de la aceasta scoala si am gresit din totalul de 60 intrebari doar 14 iar la gramatica din 72 de intrebari am stiut 46. Tinand cont ca sunt sa zicem in jur de 200 de locuri (dau un exemplu) sunt sanse sa de reusita cu astfel de rezultate la problele teoretice? va multumesc Anticipat 1

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai destule sanse sa reusesti, cel putin din 2 motive: rezultatele tale sunt bune si le mai poti imbunatati pana la admitere si faptul ca acolo nu se inghesuie multi candidati.