| RxDooM a întrebat:

Sunt in trupa de teatru a scolii si participam la un festival international in San Remo Italia, si jucam James and The Giant Peach iar eu sunt rama.laughing)Nu stiu ce costum sa-mi fac ajutati-ma va rooooooog cel mai bun primeste fundahappy

1 răspuns:
| MaryD a răspuns:

Mai intai imbraca-te in rozul ramei, sau macar sa ai piese de imbracaminte de roz. Poti adauga si maro, de la noroi, sau despre ce e legata piesa(n-o prea stiu...)
Poti sa iei o palarie si sa-i adaugi un voal, sau un batic roz, care il lasi sa curga pana un pic mai jos de umeri.