| zeuspebepeee a întrebat:

Sunt la liceu sunt in a-9-a urmeaza sa trec in a-10-a, si as avea o intrebare daca stiti vreo posibilitate de a afla daca am trecut clasa sau nu, faza e ca am avut niste complicatii mai pe sfarsit de an si nu stiu exact daca am trecut sau nu, sa stiu cum sa iau situatia asta. Multumesc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cel mai simplu este sa te interesezi la scoala, daca nu ai putut afla la sfarsitul anului scolar. Vezi sa nu pierzi corigentele, daca ai ramas la vreo materie.

2 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Daca ti-a dat carnetul si ai toate mediile incheiate ai trecut.
Daca nu ai primit scrisoare in care sa scrie ca ai ramas corigent, ai trecut.
Daca nu ti-a spus nici un profesor ca esti corigent, ai trecut.

| G510 a răspuns:

Sună dirigentele\giriginta și întreabă. Ăsta e cel mai ușor mod de a afla.