| EduardEdy1 a întrebat:

Sunt la un liceu bun la turism si alimentatie. Ce facultate ar fi bine sa urmez? sa tinem cont si ca tata are un magazin. funda cine ma lamureste. big grin

3 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Faci contabilitate si informatica de gestiune, si te angajeaza tatal tau ca contabila la el la firma!

| AxelBv a răspuns:

Daca vrei sa fi partron de butic, fa contabilitate la o facultate privata. Daca vrei sa faci ceva serios in viata, incearca o inginerie.

| shippuden a răspuns:

Incearca la academia stiintelor economice din Bucuresti sau la facultatea de economie si administrarea afacerilor din Iasi