| skiNNy1234 a întrebat:

Sunt ultimul an de liceu, profil bio-chimie. As dori sa dau mai departe la Academia fortelor terestre Sibiu si daca m-ati putea ajuta imi a spune in ce constra probleme sportive. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

Proba sportivă constă în parcurgerea unui traseu aplicativ şi alergare de rezistenţă de 2000 de m.
Mai multe detalii aici :
http://www.mapn.ro/recrutare/ofiterifd.php

2 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

P.S. În link-ul care ţi l-am dat găseşti scris cu albastru - probe fizice -.
Dai click acolo şi ţi se va descărca în PC un document în care ţi se va explica în ce constă acel traseu şi ce trebuie să faci.
Baftă!

| skiNNy1234 explică (pentru Sadop):

Ms mult de tot! :*