| Diaconu_Octavian_1992 a întrebat:

Tatal meu are o firma de vipere si tot se chinuie de ceva timp sa vandă veninul si nu gaseste nicidecum.
Are 230g de venin liofilizat.
Stie cine cum pot sa-l ajut sa-l vanda?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la spitalul de urgenta la care apartine localitatea ta si te interesezi direct la ei: care firme se ocupa de producere de antidot pentru muscatura de sarpe, respectiv unguente cosmetico-medicale pe baza de venin.

| SkyPilot a răspuns:

Sunt unii care vand pe olx. Nu stiu daca si cumpara cineva.
http://www.olx.ro/oferta/vand-venin-vipera-IDbcFTz.html#eee268e1d8
Ati putea incerca sa oferiti spre vanzare la firmele de cosmetice sau cele farmaceutice care produc unguente antireumatismale.