| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Știți cum pot face bani la 13 ani? Adică unde sa merg sa muncesc ce sa fac? Nu găsesc toți spun ca sunt prea mic dar eu vreau sa muncesc. Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| Ema234 a răspuns:

Online. Call centre s au fa cateva cursuri de IT si dupa ce iveti teoria o sa lucrezi pe bani multi. Stiu pe cineva care castiga 16.000 de euro pe luna. Merita sa incepi la varsta asta. Stiu pe cineva care preda cursuri de IT, daca vrei te pot pune in legatura.

| user7890109851963 a răspuns (pentru Ema234):

Câte luni practic IT?

| darrio2007 a răspuns (pentru Ema234):

16.000 de euro pe lună? Dar unde lucrează, la NASA?
Mai taie din ele.