| Glaeder a întrebat:

toata lumea, de pe internet, profesorii, etc, iti spun sa faci ceea ce iti place tie sa faci cu adevarat, atunci cand vrei sa urmez o cariera. Mai oameni, sa ne intelegem, iubesc anime-urile, imi place sa ma uit la ele, non-stop daca s-ar putea inca de cand eram mic. Luati-o pe asta, pasiunea mea este vizionarea/review-ul anime-urilor. Ce meserie sa urmez? ( de desenat nu stiu).

2 răspunsuri:
| oz_1736 a răspuns:

Si mie imi place sa stau la terasa sa savurez o cafea, dar nu ma plateste nimeni pentru asta. Daca singura ta placere este sa te uiti la filme, atunci invata o meserie

| cristian232323 a răspuns:

Grea intrebare, Poti incerca sa desenezi (nimeni nu s-a nascut invatat) s-au chiar sa faci animatii.
Si mie imi place sa ma joc la pc dar nu o sa ma plateasca nimeni daca nu sunt pro player