| Pupsik22 a întrebat:

va rog sa-mi dati raspuns dau fundita eu sunt cl 7 am 14 ani si sunt mic la statura dar vreau sa cresc ce trebuie sa fac seaman de cl 5 va rog sa ma ajutati dau funda!

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Buna. astazi, am mai raspuns la intrebari de genu'. Uite, ca si fata, poti face ori innot, care dezvolta foarte bine, ori basket. Dar, nu cred ca o sa-ti placa basket-ul, pentru ca nici mie nu-mi place. Eu sunt baiat si nici eu nu sunt foarte inalt. Ideea e ca am practicat 2 veri innot si chiar a dat roade. Mult succes!

2 răspunsuri:
| anutza6117 a răspuns:

Acum esti mic, dar ia sa cresti, hormanii tai abia acum sunt in dezvoltarehee hee

| Pitikaa_Andreea_1994 a răspuns:

Buna..si eu sunt mica de statura si sunt clasa a 6-sea. Eu am luat in fiecare zi cate o pastila de omega 3 cu ulei de peste(cand il inghiti nici nu simti uleiul de peste). Si fi atent ca baschetul poate te ajuta dar poti sa te ranesti eu din cauza baschetului am o problema la plamani si nu pot scapa de aceea problema deci omega 3 te ajuta si la cresterea si dezvoltarea corpului sau organismului tau( parul. Locul sensibil etc ) :* :* Nu mint :X mult noroc :*