| Andrei95_9518 a întrebat:

Vineri sunt in proba, pentru postul de beach boy, si imi doresc tare mult postul acesta de munca.As dori sa stiu cat mai multe lucruri legate despre acest job, despre ceea ce trebuie sa fac, cu toate ca am unele idei, m-ar ajuta mult sa aud diferite opinii de la voi. Si totodata as dori niste formule de adresare pentru intampinarea clientilor si de a fi convingator. V-as fi tare recunoscator daca m-ati ajuta! Va multumesc! O zi frumoasa va doresc! happy

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să știi să seduci suedezele, că ele de aia au venit la Mamaia, că băieții la ei e timizi și le cresc flocii târziu, că e răcoare pe acolo.