| ElPsyCongroo a întrebat:

vreau sa aflu raspunsul la o intrebare.Eu sint din Rep.Moldova si termin liceul si as vrea sa aflu daca in Romania sistema de convertare a notelor sau cerintele lor la admiterea la o oarecare universitate sint altele, de exemplu daca eu am media de 9.33 atunci aceeasi medie va fi considerata si in Romania, adica fara schimbari.Imi pare rau daca nu am pus intrebarea in categoria necesara.Multumesc anticipat )

Răspuns Câştigător
| Borntohelp a răspuns:

Materia nu difera deloc deci media e considerata aceeasi happy

1 răspuns: