| Qweerrrtttyyy a întrebat:

Vreau sa dau in Ianuarie la Campina. Si ma intereseaza in ce consta fisa medicala. Te dezbraca complet pe parcursul inscrierii? Adica, ma refer de tot, chiar si de boxeri?

Răspuns Câştigător
| Ionut231312 a răspuns:

Fisa medicala o poti face la ipj-ul din apropiere, pentru a vedea daca esti apt fizic.

Oricum, pentru fisa medicala de acolo va trebui sa te dezbraci prima data in boxeri(se uita la corpul tau, te pune sa stai drept, se uita la coloana, iti testeaza privirea), iar dupa ce termina cu asta vei da boxerii jos(de fapt, toti din acea incapere ii veti da) si se va uita la testicule(nu stiu daca se uita sa vada daca e unu mai sus sau mai jos sau altceva, dar asa a fost la mine).

| Qweerrrtttyyy explică (pentru Ionut231312):

Multumesc! Cand ai facut fisa medicala?

| Ionut231312 a răspuns (pentru Qweerrrtttyyy):

Miercuri am fost la doctor, iar azi am fost peste tot pe unde m-a trimis(oftalmolog, ecografie spate+ekg), peste cateva zile ma duc la doctor sa vad ce zice, desi din cate mi-au spus persoanele care s-au ocupat de mine nu ar fi probleme. happy

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vizita medicala se face in toate domeniile (psihologie, dermato-venerice, chirurgie, psihiatrie, stomatologie, ORL, etc). Si, da! Te dezbraca de tot. Cand am facut eu m-au pus sa ma intorc cu fundul la ei, sa trag de fese si sa trag de preput cand m-am intors cu fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La pielea goală prietene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din păcate, da. Te dezbracă de tot. Roagă-te măcar să fii doar tu cu asistenta, că eu am auzit că vă mai și ține pe toți dezbrăcați în aceeași încăpere dar asta nu știu dacă e adevărat.