| mirel1111 a întrebat:

Vreau sa fac bani pe timp de vacanta, dar as vrea sa fie legat de calculator, in sensul ca ma pricep sa montez un pc, sa fac windows-ul si alte chestii. Unde credeti ca as putea sa ma angajez?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca stii sa faci windows-, angajeaza-te la Microsoft!
Acolo multi se chinuie sa-l faca si tot nu reusesc ca lumea...

| emayperritos a răspuns:

Poți să îți faci un blog in care sa vinzi ceva daca ai zis ca te pricepi la calculatoare. Sau daca ai puțini bani poti sa îți faci un magazin online.

| Hahala a răspuns:

Altex, magazine specializate in calculatoare, reparatii