| Doctorfishadi a întrebat:

Vreau sa imi gasesc un job la vara, voi termina liceul.Ca sa merg la facultate o sa am nevoie de bani si vreau sa imi gasesc prin Bucuresti ceva.Cea mai buna idee primeste funda!

5 răspunsuri:
| Rührselig a răspuns:

Cel mai uşor e să împarţi pliante sau să strângi chestionare.

| NicollHellen a răspuns:

Dacă sunteți în căutarea unui job vă recomand cu mare drag să urmăriți acest video! :)
http://www.youtube.com/watch?v=-9V-Sh7tDU8&feature=youtu.be

| Cocutza21 a răspuns:

Ca student, poti munci intr-o cafenea, la un magazin in mall, intr-un club... Combini distractia cu munca happy

| Doctorfishadi explică (pentru Cocutza21):

Sunt pasionat de acvaristica, si animale exotice.Crezi ca am vreo sansa ca ajutor la un pet?

| Cocutza21 a răspuns:

Cred ca da, de ce nu? Trebuie doar sa intrii pe site-urile lor si sa te uiti sau sa mergi acolo sa vorbesti si sa iti depui cv-ul...