| NemNUZ a întrebat:

Vreau sa lucrez la SRI, am inteles ca se poate si daca nu faci facultatea neaparat la ei si trebuie ca dupa facultate sa faci ceva scoala in acest domeniu. Este adevarat? Sau cum sta treaba? Dau funda

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, poti face cursuri specializare de master spre exemplu... uite detalii

http://www.sri.ro/academia-nationala-de-informatii-mihai-viteazul.html

| neutrino a răspuns:

Este adevarat. In acest caz, ei racoleaza de obicei oamenii de care au nevoie, dar au si un sediu oficial unde poti sa te interesezi.