| Florynn1 a întrebat:

Vreau sa ma fac cantaret de muzica vocal gen Guess Who sau Inna.
Voi ce ziceti? este bine platita aceasta cariera?

Răspuns Câştigător
| WannaMore a răspuns:

Pai,din cate am auzit si eu, trebuie sa investesti mult la inceput si risti ca genul tau sa fie deja folosit si sa nu mai fie interesant pentru public.Gandeste-te ca, daca devii un cantaret de succes, va trebui sa pleci de colo-colo in turnee si sa dormi in masina.Ai nevoie si de o casa de discuri buna, care sa te sprijine sa avansezi din punct de vedere muzical si profesional.Totusi,daca esti gata sa risti un eventual esec,sa investesti bani si timp si crezi in tine cu adevarat, cred ca n-ar trebui sa-ti ignori talentul.E greu sa ajungi sus, dar apoi cred ca ai duce-o foarte bine cu job'ul asta.E de apreciat ca ai voce, majoritatea cantaretelor celebre din reviste sunt apreciate mai mult pentru sex-appeal, vocea le e modificata in melodii(de exemplu katy perry). Mult succes si sper sa te realizezi in domeniul muzicii!:*funda?

7 răspunsuri:
| Ynutzika a răspuns:

E diferenta mare de la inna la guess who! cariera e foarte bine platita, insa daca vrei sa ajungi departe, trebuie sa ai "pile"

| Vans a răspuns:

Dacă eşti un că.cat poţi cu siguranţă.

| Florynn1 explică (pentru Vans):

S.ug.i pu.la acesta este un site respectabil ba jeg. osule!

| Vans a răspuns (pentru Florynn1):

Dacă e un site respectabil, de ce vorbeşti aşa?
Eşti cam retardat.

| Krauser a răspuns:

Normal ca este platita dar mai intai ai nevoie de voce si sa ajungi cunoscut si sa dai concerte pentru a fi bine platit.

| WannaMore a răspuns:

Thanks :* uite aici o comparatie:dintre fetita asta http://www.youtube.com/watch?v=KT5nd86tRtg si katy perry live: http://www.youtube.com/watch?v=e2JMYq6Tevw.Vezi? Asta e diferenta dintre talent si afonitate.De-asta ti-am zis sa mergi mai departe daca asta vrei cu adevarat.Te pup.

| bbyu2 a răspuns:

Este bine platita, dar ai nevoie de noroc mult, pentru ca din pacate in ziua de azi talentul e pe locul doi.:-( Succes.