| Chivoiu_Emanuel_1993 a întrebat:

Vreau sa stiu ce meserie pot avea daca termin profilul de economie la liceu? Dau funda

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Doar cu liceul nimic. faci un curs de contabilitate si poti fi contabil sau facultatea de stiinte economice sa ajungi sa lucrezi in banca

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In principiu nimic, profilul de liceu nu te califica pentru nimic, facultatea o face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
fara facultate nu se poate pentru ca sa ajuns vremea sa faca pana si invatatori/educatori facultate, nu mai este destul doar un liceu.
O zi buna.