| Yrvwi a întrebat:

Salut, poate să îmi răspundă cineva care a terminat liceul Militar anul acesta sau anul trecut despre cum e acolo(ma refer la cat mai multe detalii care nu se zic oriunde).
Dacă e cineva mai ales de la Câmpulung aș fi foarte recunoscător dacă mi-ar răspunde oricine.

1 răspuns:
| RafaelBogdancr7 a răspuns:

In liceul militar trebuie intai sa treci anumite probe de fizic cat si psihic eu personal nu am fost dar un prieten da.
liceul este dur si trebuie disciplina sa poti termina cum trebuie
Tupeul, arfele etc trebuiesc lasate la deoparte cat timp mergi acolo, Recomand sa te uiti pe Youtube la Radu chirila deoarece el este in armata romana si stie mult mai multe decat mine!
Poti sa imi dai o funda daca te am ajutat (asa ca idee )