| Scarabeul a întrebat:

Salut tuturor.am 2intrebari defapt:1.Ce dezavantaje ai daca esti lautar cantand la orga.2.Este bine platita meseria de bucatar?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

2. depinde cat de bun esti. Ai auzit de Gordon Ramsey care a castigat sute de milioane de euro din bucatarie? Dar de bucatarul de la shaormeria din colt care ia 700ron pe luna?

| Dzeko7 a răspuns:

2.Pai depinde unde te duci.In tara asta nicio meserie nu e bine platita dar daca te duci in Italia este printre cele mai bine platite meserii.