| phantom2k a întrebat:

Salut tuturor,am o problema de mult timp, credeam ca o sa dispara in timp dar s-a dovedit ca am nisip la rinichi, am tinut un tratament cateva luni dar tot nu a trecut,problema e ca nu pot lucra, pot sta doar 1 ora in picioare pana sa inceapa sa ma doara spatele si am 20 de ani, am fost ca ajutor de bucatar sa vad cum e, si dupa 1, 2ore nu am mai putut sta, si este foarte frustrant sa nu iti poti castiga proprii bani la varsta mea! stiu ca e greu de gasit dar aveti idee de sluje care nu necesita sa stai mult in picioare sau sa ridici ceva greu? va multumesc

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Cu nisipul la rinichi, vezi ce apa bei.
Am cateva rude care au probleme de acest gen si iau ceva apa de la un izvor din zona si cu timpul s-a rezolvat problema.
Cu locul de munca, ai pute sa fii un curier, sa livrezi pizza, sau ceva de acest gen, acum desigur, daca ai permis.

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Operator calculator

| Crisstinayy12 a răspuns:

Trebuie sa gandesti pozitiv si trece tot