| Ion555 a întrebat:

Salut tuturor! cum as putea sa gasesc o bursa in strainatate pe domeniul arta restaurare de patrimoniu mobil, daca stie cineva de aici, asi fi f. recunoscator
multumesc!

1 răspuns:
| marina28 a răspuns:

Stiu ca cel mai usor se pot obtine burse prin intermediul agentiilor cum este Erasmus. Bineinteles pentru a obtine o bursa ar trebui sa ai un atestat de limba. Ar trebui sa iei legatura cu o agentie de genul si te vor pune in legatura cu un supervizor care te va ajuta pe tot parcursul