| Warrior96 a întrebat:

Salut tuturor! Vreau sa va pun mai multe intrebari daca imi permiteti despre facultatea de educatie fizica si sport:

1:La buget daca intru, taxa e mai mica?

2tonguerobele la fotbal se fac pe teren mare sau mic?

3big grinaca evaluatorilor le place jocul meu, ma pot duce la o echipa de fotbal? Liga 1, 2, 3, sa fiu legitimat, chestii? Multumesc Anticipat

1 răspuns:
| Iancu_Silvan_1996 a răspuns:

La buget intotdeauna taxa este mai mica, si odata ce ai absolvit la buget esti privit foarte bine oriunde te-ai duce. Antrenamentele se fac de obicei pe teren mare, in aer liber, decizia finala apartinandu-i oricum profesorului.Cat despre ultima parte... nu stiu ce sa zic, ramane sa vezi tu ce se va intampla.