| lex000017 a întrebat:

Salut, unde ar fi mai bine la școala de subofițeri în armată. Atât în școală cat și după terminarea acesteia?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In armata, fiindaca te poti angaja imediat.

| mODIN a răspuns:

Niciodata nu inteleg cand intreaba cineva o chestie de genul. Cum adica "mai bine"?

Unora li se pare foarte bine la fortele navale, dar daca nu suporti mirosul de mare si habar n-ai sa inoti, e oribil acolo.

Unora li se pare foarte bine la comunicatii, dar daca esti varza la IT si calculatoare in general, e oribil acolo.

N-are nimeni de unde sa stie ce-ti place tie si ce nu. Nu mai bine te orientezi singur?

| lex000017 explică (pentru mODIN):

Așa e, foarte corect ce ai spus. Mă refeream la sporuri și etc. și cum decurge o zi pe postul respectiv de ex poliție militară.