| Ca7aclysm a întrebat:

Salut. Unde as putea gasi un job in editare video? Am 17 ani si venind vara as putea incerca un job (mult mai bine decat a sta degeaba). Sunt foarte talentat la editare (video cat si in Photoshop) dar nu stiu unded sa gasesc clienti. Am lucrat pe Fiverr iarna trecuta si am strans in jur de 40 review-uri de 5 stele doar ca am facut o pauza din cauza liceului si acum nu mai primesc comenzi.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La prieteni, colegi, vecini...

| raulu65u73 a răspuns:

Salut ai putea face poze, videoclipuri la evenimente

| Ca7aclysm explică (pentru raulu65u73):

Din pacate nu am acces la un aparat foto, dar probabil voi investi in unul in viitorul apropiat