| Aurelian1114 a întrebat:

Salut,urmează sa îmi fac dosarul pentru înscrierea la SPAPF și mi se cere un tabel cu rudele(parintii) ideea e ca am nevoie de CNP lui taicamiu și nu știu cum fac, eu nu mai păstrez legătură cu taicamiu habar n-am ce și unde e.

1 răspuns:
| Yukidaruma a răspuns:

Ar fi o idee sa te duci la primăria de care aparții la evidența populației și să ceri sa ți se dea copii dupa buletinele părinților, așa o să ai toate datele lor și pentru alte ocazii. Acum succes sa nimerești niste femei ok și înțelegătoare acolo.

Ori poți să te duci la fostul liceu și să îți rogi fosta diriginta sa îți facă poze la copiile după buletinele părinților din dosar, sigur exista undeva. Succes!