| Popa_Eduard_1995_L6YU a întrebat:

Salut. Urmează să mă angajez la sameday și am o întrebare. La interviu (la telefon) mi-a zis ca daca livrez peste 2000 de stocuri pe luna cresc bonusurile salariale. Întrebare mea este, 2000 de stocuri adică 2000 de colete?

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Cam 100 colete pe zi. Succes.

| johnnny123 a răspuns:

Inainte sa te entuziasmezi de bonusurile salariale, calculeaza ce ar presupune asta...

Cam 100 de colete pe zi. Daca muncesti 8 ore, inseamna 12-13 colete pe ora, adica un colet la fiecare 5 minute.

Crezi ca poti sa livrezi un colet la fiecare 5 minute, 8 ore pe zi, in fiecare zi? Doar nu locuiesc toti oamenii care primesc colete in aceeasi cladire, sa mergi din usa in usa.

Răspuns utilizator avertizat
| Bariel a răspuns:

Da