| CeZaR_2777 a întrebat:

Salut utilizatori TPU! Am o mica nelamurire... Dintotdeauna mi-am dorit sa intru la armata.Anul acesta am fost la Breaza, am dat probele (pentru ofiteri) am reusit, dar din pacate nu am luat bac-ul.O sa dau in toamna si sunt 95% sigur ca o sa il iau. Daca iau bac-ul in toamna mai pot merge la armata sa dau probele scrise sau va trebui sa merg anul viitor?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti, asta o afli de la scoala. Daca nu se completeaza locurile acum atunci o sa poti da, daca se completeaza atunci vei putea da numai anul viitor. Succes si numei bine!

| qLoveSmileღ a răspuns:

Probabil va trebui sa mergi anul viitor.

| MadalinStoicescu a răspuns:

Si eu tot o cariera militara vreau sa urmez si stiu ca nu se mai da in toamna nimic deoarece daca mai raman locuri baga mai multe fete..deci va trebui la anul sa dai iar probele eliminatorii(sportive, psihologic). Mult succes!